Najlepszej Opieki Pożegnać Się Z Rozstępami

Najlepszej Opieki Pożegnać Się Z RozstępamiZaczyna się ściemniać, tracimy, możemy urodzić dziecko, potem dwa, i oto jest: małe, białe linie pojawiają się na naszej pośladki, płaski brzuch i wewnątrz naszych bioder. Rozstępy gniazdo na skórze wszystkich kobiet, niezależnie od wagi, wieku lub sportowej rutyny. To nie jest dramat. Wręcz przeciwnie, jesteśmy szeroko poproszony, aby kochać te małe zebry wzory, które zdobią nasze ciała LoveYourLines#. Ale gdy chcesz pozbyć się rozstępów lub zapobiegać ich powstawaniu, należy wiedzieć, aby wybrać dla ukierunkowanej pielęgnacji. To jest wybór.

Bardzo dobrze brać go rozstępy . Polecam! Mogą ozdobić nasze biodra, brzuch, czasami nasze ręce lub kolana. Umysł #bodypositive i #yolo, że wiatr w swoje żagle i że całkiem dobrze.

Ale możemy również chcesz zapobiec powstawaniu rozstępów lub zmniejszyć je, gdy są one o więcej niż przyczyna. W tym przypadku, to jest troska, aby podkreślić Ciao tym bardzo lubił linii.

Co za troska przeciw rozstępom?

Przed uruchomieniem anti-stretch pielęgnacja dział parapharmacy, jest jedna rzecz, aby wiedzieć, że przyczyną pojawienie się rozstępów może być z powodu szybkiego wzrostu w okresie dojrzewania, znaczne spożycie lub utrata masy ciała w krótkim okresie czasu lub ciąży, innymi słowy “mechanicznych” powodów.

Ale może to być również z powodu zmian hormonalnych. I tam, trudno oczekiwać, aby się ich pozbyć z kremem, bo przyczyna jest głębiej.

We wszystkich przypadkach, najbardziej skuteczne anti-stretch produktów do pielęgnacji zawierają składniki aktywne, które stymulują produkcję kolagenu i poprawia jędrność skóry . Bardziej elastyczna skóra, tym mniej jest narażona na losy waga i ciąża.

Najlepiej wybrać olej lub krem do leczenia, stosowanymi w godzinach wieczornych na masaż. W sumie, anty rozstępów kremy są używane jako lekarstwo w ciągu dwóch tygodni w miesiącu, lub codziennie, jeśli to konieczne.

Uwaga, niektóre zabiegi w walce z rozstępami nie jest zalecane w przypadku ciąży! Nie wybierzesz swoje odejście bez konsultacji z lekarzem.

Kiedy zacząć anty rozstępy leczenia?Kiedy zacząć anty rozstępy leczenia?

Aby zapobiec hormonalne rozstępy , to może być mądry, aby rozpocząć leczenie profilaktyczne w okresach zmian hormonalnych: od początku ciąży, oczywiście, ale i w okresie dojrzewania.

Obszary, które są najbardziej odpowiednie dla rozstępy pośladków, klatki piersiowej i brzucha.

W przeciwnym razie, nie rzeczywistym, aby otworzyć cudowne słoiki do kremu: leczenie przez miesiąc można zrobić wiele dobrego, w oczekiwaniu na lato, a w sercu zima.

Ponadto, idealnego pozostaje do nawilżania skóry codziennie, aby zachować swoją naturalną elastyczność. I oczywiście, to lepiej, aby uniknąć “dieta jo-jo”: im więcej napiszesz wahania masy ciała, tym mniejsza jest twoja skóra jest odporna na wezwanie zebra.

Znaleźć najlepsze środki przeciw rozstępom pielęgnacja: nasze sklepyZnaleźć najlepsze środki przeciw rozstępom pielęgnacja: nasze sklepy

Serum, żel, klasyczny krem lub olej anty-vergeture , organiczny lub nie organiczny, wybrać najbardziej wygodna formuła.

  1. Krem na rozstępy, zintegrowany akcja, Vichy , 22,10 zł
  2. Krem do profilaktyki i korekcji rozstępów Vergeturyl, Jeanne Piaubert , 59,50 €
  3. Wypełnij specjalny odcinek pielęgnacja towarowe, marki Clarins , 52 €
  4. Serum do korekcji rozstępów Phytolastil, strona lierac , 28,50 €
  5. Żel-krem do zapobiegania i redukcji rozstępów Biovergetures, 52,90 zł
  6. Krem do zapobiegania rozstępów, firma elancyl , 17 €
  7. Krem na rozstępy Тальго , 40 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *